Кошик
Немає відгуків, додати

Зараз у компанії неробочий час. Замовлення та повідомлення будуть оброблені з 09:00 найближчого робочого дня (сьогодні).

ТОВ "ЄВРО БЕЛТ"
Фільтри
Ціна
Контакти
ТОВ "ЄВРО БЕЛТ"Олена
улица Чигиринская, 66, Черкаси, Україна
+380 (99) 187-30-03
+380 (98) 233-59-95
+380 (67) 611-15-33
+380676111533+380676111533
Мапа
+380 (99) 187-30-03
+380 (98) 233-59-95
+380 (67) 611-15-33

Гаряча вулканізація

Стикування конвеєрних стрічок проводиться двома способами – методом гарячої чи холодної вулканізації та механічним з'єднанням. Вибирається технологія стикування з урахуванням транспортерного полотна. Гаряча вулканізація конвеєрних стрічок – універсальний метод з'єднання торцевих граней, що підходить практично для всіх типів стрічок. Компанія «ЄВРО БЕЛТ» надає послугу вулканізації транспортерних виробів із виїздом на підприємство.

Вулканізація транспортерних стрічок – принципи стикування

Операція зі стикування розімкнених конвеєрних полотен проводиться при заміні пошкодженого фрагмента, збільшення або зменшення довжини стрічки. Вулканізація транспортерних стрічок методом гарячого склеювання – найнадійніший спосіб з'єднання, що забезпечує виробу подальше безаварійне використання протягом тривалого експлуатаційного періоду та повністю зберігає властивості полотна.

Принцип цього з'єднання повторює спосіб гарячого зварювання, адже місце стикування піддається впливу термопреса. В обладнанні підготовлені кінці полотна з'єднуються з розплавленими вулканізаційними розчинами та закріплюються пресом, що забезпечує правильну геометричну форму. На місці стику не залишається бугорків або потовщень.

Гаряча вулканізація конвеєрних стрічок домінує над іншими способами стикування через те, що:

  • забезпечує міцне з'єднання фрагментів, міцністю понад 90% від міцності самої стрічки;
  • шов залишається еластичний, однорідний;
  • проводиться операція прямо на конвеєрі, демонтаж не потрібний;
  • ефективність вулканізації залежить від запиленості приміщення, вологості, температури.

Після ремонту місце з'єднання перевіряється на розрив, що гарантує якість виконаної роботи. Можна відразу запускати транспортер, але технологами рекомендується почекати 4 години, щоб повністю завершився процес полімеризації гуми.

Вулканізація конвеєрних стрічок – плюси технології

Технологія гарячої вулканізації – трудомісткий процес, що потребує спеціального мобільного обладнання, матеріалів та професійних навичок. При неправильному з'єднанні пошкодяться ролики, сходження полотна, що може призвести до дорогої поломки обладнання, тривалого простою та травм персоналу.

Грамотна вулканізація конвеєрної стрічки має низку переваг над технологіями холодного та механічного стикування:

  • залишає гнучкі стикові з'єднання, що не поступаються за еластичністю транспортерному полотну;
  • підходить для з'єднання тросових, багато- та одношарових стрічок, що виготовляються з полімерних, тканинних, каучукових каркасів;
  • вулканізувати можна морозостійкі (вище -40 °С) та теплостійкі (до +400 °С) транспортерні стрічки;
  • забезпечує рівномірну товщину полотна, що підвищує продуктивність навісного обладнання.

Якщо вам потрібна конвеєрна стрічка, купити чи відремонтувати її ви можете у ТОВ «ЄВРО БЕЛТ». Ми реалізуємо продукцію від світових виробників та надаємо послуги з вулканізації, супутнього обслуговування транспортерних полотен. Маємо термопреси, вулканізаційні матеріали, кваліфікованих майстрів, що в сукупності гарантує якісне, швидке відновлення конвеєрного обладнання.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner