Кошик
Немає відгуків, додати
ТОВ "ЄВРО БЕЛТ"
Фільтри
Ціна
Ширина
Наявність
Товщина стрічки
Тип конвеєрної стрічки
Країна виробник
Контакти
ТОВ "ЄВРО БЕЛТ"Олена
вулиця Чигиринська, 66, Черкаси, Україна
+380 (99) 187-30-03
+380 (98) 233-59-95
+380 (67) 611-15-33
+380676111533+380676111533
Мапа

Шевронні стрічки конвеєрні

Шевронна стрічка призначена для транспортування різних матеріалів шматками чи насипом на транспортирах з кутом нахилу в 20-45°. Особливість пристрою в нанесеному малюнку в певному виконанні на стрічку конвеєра, що не дозволяє матеріалу зісковзувати назад, проти руху. Застосовується такий спосіб переміщення у гірничодобувній та металургійній промисловості, на будівельних, хімічних, сільськогосподарських підприємствах.

Завдяки широкій варіативності малюнка, висоти профілю стає можливим істотно розширити застосування конвеєрів, використовувати їх у різних сферах.

Які переваги мають шевронні конвеєрні стрічки

Шевронні конвеєрні стрічки мають одну важливу конструктивну особливість, що відрізняє їх від гладких стрічок, – це утримуючі ребра, виготовлені з гумового покриття. Така особливість визначає переваги виробу:

  • показова гнучкість;
  • підвищена зносостійкість;
  • простота технічного обслуговування;
  • можливість транспортування матеріалів із різними властивостями;
  • широка сфера застосування, варіативність малюнка, висоти профілю – від 5 до 32 мм.

Додатково експерти зазначають, що шевронні конвеєрні стрічки характеризуються низьким відсотком розтягнення. Залежно від виду матеріалу, що транспортується, і особливостей застосування, за весь період служби вони розтягуються максимум на 10%. Це дозволяє обходитися без додаткових налаштувань та коригувань промислового конвеєра, що забезпечує стабільність роботи підприємства. Використання спеціального покриття гуми підвищує стійкість до атмосферних опадів, перепадів температур.

З урахуванням особливостей сировини та принципів технології виробництва можна оперативно змінювати розміри готового виробу. Є можливість нарощувати стрічки в кілька разів, для чого застосовується метод вулканізації холодним та гарячим типом.

Як купити шевронну стрічку в Україні, згідно з параметрами вашого виробництва?

Компанія «ЄВРО БЕЛТ» пропонує купити шевронну стрічку з покращеними експлуатаційними властивостями від відомих європейських виробників у преміальній якості та недорогі варіанти з Китаю. Малюнок, що наноситься на поверхню стрічки, залежить від особливостей роботи підприємства, типу матеріалу, що транспортується, кута нахилу конвеєра. Ми маємо можливість виконувати стандартні проєкти, а також виготовляти на замовлення вироби за індивідуальними параметрами.

Наша найкраща пропозиція – європейська шевронна конвеєрна стрічка, купити яку пропонуємо від надійного та перевіреного виробника SAVA. Крім цього ми співпрацюємо з надійними вітчизняними, азійськими компаніями, які надають товар у відмінному співвідношенні ціна-якість. Наші менеджери підберуть оптимальні варіанти під ваші потреби, зважаючи на особливості підприємства, бюджет. Весь представлений асортимент знаходиться на складах, що допомагає скоротити терміни доставлення обладнання. Залишились питання? Зв'яжіться з нашими менеджерами!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner