Кошик
Немає відгуків, додати
ТОВ "ЄВРО БЕЛТ"
Фільтри
Ціна
Ширина
Наявність
Країна виробник
Контакти
ТОВ "ЄВРО БЕЛТ"Олена
вулиця Чигиринська, 66, Черкаси, Україна
+380 (99) 187-30-03
+380 (98) 233-59-95
+380 (67) 611-15-33
+380676111533+380676111533
Мапа

Техпластини Пластини гумові

У сучасній промисловості гумові техпластини застосовуються як заготовки для виготовлення різних виробів, що використовуються в різних видах виробництва. Ці продукти потрібні в енергетиці, машинобудуванні, гірничодобувній галузі, металургії, харчовій промисловості та будівництві. Основне призначення продукції з таких пластин – амортизація та зниження тертя. Широкий спектр застосування сприяв тому, що техпластини гумові випускаються різних видів та виконань.

Техпластини гумові: види

Великий асортимент виробів такого типу може спричинити труднощі при виборі. Тому існує загальноприйняте маркування, що відображає основні параметри продукції. Її розрізняють за призначенням та способом застосування. Сьогодні можна купити техпластини таких видів:

  1. Маслобензостійкі (МБС). Призначені для застосування там, де можливий контакт із вуглеводневими речовинами. Такі пластини відмінно витримують дію мінеральних та синтетичних машинних масел, ДП та бензину. Їх використовують у механізмах для ущільнення та створення прокладок.
  2. Атмосферомаслостійкі (АМС). Використовуються в місцях, де присутні гази та вуглеводневі рідини. Вони добре витримують контакт із озоном.
  3. Тепломорозокислотолужностійка (ТМКЩ). Створені для застосування в умовах, де є агресивні хімічні сполуки немасляного типу. Добре показують себе при дії кислот, лугів та концентрованих солей.

Також, перш ніж купити гумові пластини, потрібно визначити сферу їх застосування. Ця продукція поділяється на такі види:

  1. Для спеціальної та дорожньої техніки. З цього матеріалу виготовляють фартухи машин та покриття для транспортування вантажів.
  2. Вакуумні. Використовуються у різних галузях виробництва для герметизації обладнання.
  3. Губчасті та пористі. З них виготовляють демпфуючі елементи обладнання та діелектричні деталі.
  4. Харчові. Застосовуються в ємностях для зберігання харчових продуктів та обладнання для їх виготовлення та переробки.

Технічні пластини випускають у вигляді окремих елементів різного розміру, а також у рулонах різної довжини та ширини.

Якісна продукція від відомого бренду

Компанія EuroBelt пропонує гумотехнічні вироби від відомого у всьому світі бренду зі Словенії SAVA. У каталозі на нашому сайті ви знайдете оригінальні пластини з гуми різного типу та призначення, високої якості та за цікавою ціною. Ми пропонуємо постачання продукції будь-якого обсягу, у тому числі великі оптові партії.

Усі позиції, представлені на нашому сайті, – це продукти, що відповідають високим світовим стандартам. На всі види пластин надаються сертифікати, що підтверджують їхнє походження, заявлені характеристики та високу якість. Доставка здійснюється по всій території України, а також наші клієнти можуть скористатися самовивозом зі складу компанії у Харкові.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner