Кошик
Немає відгуків, додати
ТОВ "ЄВРО БЕЛТ"
Фільтри
Ціна
Ширина
Товщина стрічки
Тип конвеєрної стрічки
Країна виробник
Контакти
ТОВ "ЄВРО БЕЛТ"Олена
улица Чигиринская, 66, Черкаси, Україна
+380 (99) 187-30-03
+380 (98) 233-59-95
+380 (67) 611-15-33
+380676111533+380676111533
Мапа
+380 (99) 187-30-03
+380 (98) 233-59-95
+380 (67) 611-15-33

Шахтні конвеєрні стрічки

На виробництві шахтна конвеєрна стрічка застосовується у підземних та відкритих розробках різного типу. З її допомогою транспортують руду, вугілля, доломіт, сіль та інші корисні копалини, а також порожню гірську породу. Так як ці вироби експлуатуються в дуже складних умовах, до них пред'являються особливі вимоги.

Особливості шахтних конвеєрних стрічок

В першу чергу, ці елементи конвеєрів мають високу міцність і стійкість до зносу. Робочий верхній шар виготовлений з твердої гуми, що добре чинить опір стиранню, а всередині розташовані армуючі шари з поліамідних ниток. Також шахтні стрічки випускають важкозгораючими - тобто швидко загасаючими за відсутності джерела вогню. Крім цього, стрічки для використання в шахтах важкозаймисті і не можуть спалахнути через тертя, дії хімічних речовин або інших зовнішніх факторів. Сьогодні купити шахтну стрічку для конвеєра можна двох типів:

  • Тип 1: для важких та дуже важких умов;
  • Тип 2: для середньої складності.

Серед переваг, які має стрічка конвеєрна шахтна перед звичайними, особливо велику роль відіграють такі:

  1. Висока еластичність. Ця властивість не тільки продовжує термін служби виробу, але й дозволяє збільшувати нахил роликів конвеєра та збільшити продуктивність.
  2. Міцність на розрив та стійкість до деформацій. Оскільки у шахтах та кар'єрах використовують конвеєри великої довжини, стрічки повинні добре протистояти пошкодженням.
  3. Невелике розтягнення у процесі роботи. Стрічка транспортерна шахтна добре зберігає свої лінійні розміри навіть за дії великих навантажень;
  4. Добре протистоїть ударам. У шахтах і кар'єрах на поверхню стрічки часто падають великі шматки породи і вона відмінно протистоїть цим впливам.

Також варто відзначити, що цей виріб не вимагає постійного регулювання довжини, як це буває з іншими стрічками. Завдяки цим властивостям шахтна стрічка, купити яку пропонує компанія Euro Belt, може використовуватися на дільничних та магістральних шахтних виробках в умовах високої запиленості, високих навантажень, вибухо- та пожежонебезпечності.

Шахтні стрічки від Euro Belt

Компанія Eurobelt пропонує широкий вибір стрічок для шахтних конвеєрів різного типу та розміру. У каталозі на офіційному сайті представлена продукція відомих світових брендів за чудовою ціною. Ви можете придбати товар як у роздріб, так і оптом у будь-яких обсягах. Ми гарантуємо високу якість продукції та її відповідність чинним європейським та вітчизняним стандартам.

Придбання стрічки у нас не викликає труднощів. Всі позиції, представлені в каталозі, мають опис з усіма важливими характеристиками. Але якщо цієї інформації буде недостатньо, то на всі питання, що виникли в процесі вибору продукції, дадуть відповідь менеджери компанії. Доставка може бути організована в будь-який регіон України в найкоротші терміни. На товар надається офіційна гарантія від виробника.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner