Кошик
Немає відгуків, додати
ТОВ "ЄВРО БЕЛТ"
Фільтри
Ціна
Ширина
Наявність
Товщина стрічки
Тип конвеєрної стрічки
Країна виробник
Контакти
ТОВ "ЄВРО БЕЛТ"Олена
вулиця Чигиринська, 66, Черкаси, Україна
+380 (99) 187-30-03
+380 (98) 233-59-95
+380 (67) 611-15-33
+380676111533+380676111533
Мапа

Норійні стрічки

Норійні стрічки – один із основних елементів конвеєра, який використовується для вертикального переміщення сировини з різними характеристиками. Варіативність та особливість виконання стрічки розширюють її сферу застосування, підвищують затребуваність гумотехнічного виробу на різних переробних підприємствах, елеваторах, у сільськогосподарській галузі.

Стрічки норійні випускаються з перфорованою поверхнею, на яку кріпляться ємності (ковші), це забезпечує ефективне переміщення шматкових і сипучих матеріалів у вертикальному положенні. З урахуванням властивостей вантажів та правил експлуатації конвеєра для виробництва ковшів береться метал чи міцний полімер. При замовленні можна додатково визначити форму та розміри транспортувальної ємності, відштовхуючись від параметрів матеріалу, що переміщується (розміри окремих елементів, вологість, температура, ін.).

Стрічки норійні – особливості та переваги

Основний конструктивний елемент стрічки – ремінь, яким і здійснюється переміщення матеріалів. Рухається він завдяки електричному приводу, при цьому потужність двигуна безпосередньо залежить від протяжності стрічки й характеру сировини, що переміщується. Складається ремінь із декількох шарів, що гарантують його міцність, зносостійкість. Основа – це міцна тканина, зверху та знизу якої є гумові шари. Матеріал виконання ременя – харчовий чи нехарчовий – залежить від сировини, що на ньому транспортуватиметься.

Елеваторні стрічки відрізняються наступними перевагами:

  • наявність спеціальних фіксуючих гвинтів із міцної сировини, що спрощує його технічне обслуговування;
  • можливість встановлення додаткових конструкційних комплектуючих (бортиків), це виключає ймовірність прокидання сировини, що транспортується;
  • хороший опір розтягуванню – за весь період роботи розміри виробу збільшуються на 8-10%;
  • стійкість до зовнішнього впливу – використання високоміцних матеріалів гарантує, що вологість, перепади температур та інші негативні явища не вплинуть на експлуатаційні властивості.

Є можливість норійні стрічки купити з додатковим посиленням. Застосовування різних видів брекерів, що встановлюються впоперек основного полотна, покращують характеристики міцності, роблять можливою експлуатацію за складних умов. Також можна замовити нанесення додаткового гумового покриття, яке захищає поверхню від пошкоджень при контакті з вологою, агресивними матеріалами.

Важливо підкреслити, що є можливість збільшувати елеваторну стрічку, в залежності від особливостей роботи конвеєра. Стикування країв здійснюється за технологіями, які застосовуються при нарощуванні виробу у стандартному виконанні.

Як замовити надійні, міцні норійні стрічки, купити їх в Україні?

Компанія «ЄВРО БЕЛТ» пропонує купити стрічки конвеєрні норійні у високій якості від європейських, вітчизняних, азійських виробників. Вдалим прикладом бездоганної якості є продукція бренду SAVA. Пряма співпраця з перевіреними компаніями з усього світу дозволяє розширити асортименти, надати клієнтові стрічки для виконання різних завдань. Крім цього, у нас можна замовити інші види гумотехнічних виробів, в залежності від особливостей роботи промислового підприємства. Реалізуємо лише сертифіковану продукцію, що підтверджується повним пакетом супровідних документів.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner