Кошик
Немає відгуків, додати
ТОВ "ЄВРО БЕЛТ"
Контакти
ТОВ "ЄВРО БЕЛТ"Олена
вулиця Чигиринська, 66, Черкаси, Україна
+380 (99) 187-30-03
+380 (98) 233-59-95
+380 (67) 611-15-33
+380676111533+380676111533
Мапа
+380 (99) 187-30-03
+380 (98) 233-59-95
+380 (67) 611-15-33

Як виробляються конвеєрні стрічки

Як виробляються конвеєрні стрічки

Сучасні виробники для оптимізації робочих процесів, прискореного навантаження/розвантаження та транспортування матеріалів, готової продукції широко використовують конвеєри. За допомогою такого універсального обладнання можна переміщати різноманітні вантажі на довгі й короткі відстані, якщо правильно використовувати види конвеєрних стрічок за призначенням.

Якісна транспортерна стрічка головний елемент системи. Від неї залежить ефективність всього устаткування. Конвеєрна стрічка, виробництво якої ведеться по всьому світу, складається з 2 і більше шківів із нескінченною петлею. Полотно стрічки обертається навколо барабанів. Запущені шківи переміщують його, а відповідно й розташовану продукцію, сировину.

Багато підприємств гірничодобувної, нафтопереробної, харчової, деревообробної, фармацевтичної, сільськогосподарської сфери та ін. переміщують вантажі з допомогою транспортерного механізму. У зв'язку з цим виробництво конвеєрних стрічок набуває все більшої популярності. Бюджетна лінійка продукції пропонується нам із Китаю, України, чудово зарекомендували себе європейські виробники, які пропонують вищу якість. До топів належить продукція словенського виробника Sava.

Як виготовляють конвеєрні стрічки?

Перш ніж вибрати вид продукції під ваші завдання, необхідно вивчити, як виготовляють конвеєрні стрічки сьогодні. Їхнє виробництво виконується поетапно.

  • створення гумової суміші, для кожного типу підбираються свої інгредієнти;
  • попереднє оброблення тканинної основи;
  • промазування;
  • виготовлення каркаса;
  • облаштування стрічкового полотна;
  • вулканізація;
  • перевірка якості продукції;
  • маркування;
  • пакування.

Тканина для конвеєра просочується спеціальними речовинами для підвищення адгезії. Просочення здійснюється за допомогою агрегату безперебійної дії. Тканина опускається в підготовлену суміш із латексу, смоли, модифікаторів та наповнювачів. Після цього матеріал сушиться при температурі 130-160 °C, а залишки просочення видаляються.

Полотно промазується сумішами на клеєзмащувальному обладнанні, після чого на тканину наноситься гума. Коли здійснюється виробництво транспортерних стрічок, їх каркас збирається при послідовному накладенні попередньо виготовлених прокладок з гуми, волокна. Цей процес здійснюється автоматично. Робочі та гумові накладки захищають тяговий каркас від механічних пошкоджень.

Виробництво стрічки транспортерної особливості

Сучасне виробництво транспортерної стрічки здійснюється поетапно. Один із етапів – це вулканізація, за допомогою якої обробляються окремі ділянки. Процес виконується за допомогою гідравлічних вулканізаційних пресів між двома розігрітими плитами параметрами 15000х3800 мм при робочій температурі 170 °C.

Вулканізація займає понад 2 хвилини на 1 мм товщини матеріалу стрічки. Це відповідальний етап у виробництві конвеєрного полотна, адже висока якість виробу забезпечена лише при суворому дотриманні вимог до вулканізації. Щоб під час виробництва стрічкових елементів не було браку, не допускаються навіть мінімальні невідповідності нормам.

Як зрозуміло, на якість, характеристики конвеєрної стрічки виробництво безпосередньо впливає. Кінцевий результат залежить також від осердя (тягового каркаса), який визначає надійність виробу. Для тримального волокна використовуються такі матеріали, як віскоза або вовна, а також синтетична сировина: арамід, поліамід або поліестер. Натуральна тканина має деякі недоліки. Наприклад, вовна відрізняється низькою міцністю, а віскоза – високим поглинанням вологи. Ці особливості можуть призвести до розшарування під час вулканізації, експлуатації. Поліамід та поліестер характеризуються стійкістю до розриву, стирання.

Важливим елементом обкладок є каучук. Цей компонент виготовляється з натуральної або штучної сировини. Синтетичні матеріали мають специфічні особливості. Вони незамінні для створення конвеєрної стрічки та витримують експлуатацію при підвищених температурах, впливі олій. Каркас стрічкового виробу може відрізнятися, але основа залишається незмінною – гума.

Компанія «Євро Белт» реалізує конвеєрні стрічки різного призначення на українському ринку за вигідними цінами. Продукція від відомих виробників відповідає європейським стандартам якості, а замовити її можна великими та малими партіями.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner